Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
       

Dziennik polski. Kraków

Dziennik Polski – pismo codzienne wydawane od 4 lutego 1945 przez Spółdzielnię Wydawniczą "Czytelnik", od 1991 przez Wydawnictwo Jagiellonia SA. Od 2002 w Krakowie ukazuje się również w niedzielę.

Planowane jako pismo o zasięgu ogólnopolskim ograniczono do regionu krakowskiego oraz rzeszowskiego. W 2004 ukazywało się siedem wydań lokalnych (w piątek dodatkowo jeszcze pięć) na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego.

W 2003 Dziennik Polski uruchomił wydanie niedzielne sprzedające się w nakładzie ok. 11 tys. egzemplarzy.

Dziennik Polski - największa gazeta Krakowa i Małopolski oraz najstarsza gazeta regionalna w kraju. Dzięki profesjonalnej kadrze dziennikarzy oraz licznym korespondentom w kraju i za granicą, dostarcza codzienny pełny serwis bieżących informacji - poświęcając najwięcej miejsca tematyce regionu.

"IKC" - ojciec "Dziennika Polskiego" >>

 

 

 

 


Małopolska Biblioteka Cyfrowa >>


 


"Sportowy"

Ukazuje się w 7 wersjach (krakowskiej, podkrakowskiej, tarnowskiej, nowosądeckiej, podhalańskiej i Małopolski Zachodniej). Czytelnicy znajdą tutaj najbogatszą ofertę piłkarską (relacje i wyniki meczów, od ekstraklasy do C klasy oraz ligi zagraniczne), poza tym informacje o innych dyscyplinach sportowych ze świata, kraju i regionu.

 

 

 

 

 

 

 

 


"Sportowy Podkarpacki"

Podkarpacki dodatek sportowy to w każdy poniedziałek pełny serwis sprawozdawczy z rozgrywek, w tym lig młodzieżowych, z bogatym opisem i serwisem zdjęciowym. Jest to największy dodatek sportowy w regionie, jak również w Polsce. Teraz we wtorki, środy, czwartki i soboty w wydaniu internetowym dodatkowo oferujemy więcej sportu - publicystyka, relacje, reportaże, zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 


"Autosalon"

Bogato ilustrowany magazyn, prezentujący najnowsze osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego. Propaguje bezpieczeństwo na drodze, opisuje zawody w sportach motorowych.

 

 

 

 

 

 

 


"Pełna kieszeń"

To przewodnik po skomplikowanym świecie finansów. Na bieżąco analizowana jest giełda papierów wartościowych oraz kursy walut. Publikujemy również komentarz, będący podsumowaniem wydarzeń ostatniego tygodnia w gospodarce.

 

 

 

 

 

 


"Kariera - praca i edukacja"

Dodatek zajmujący się szeroko pojętą problematyką pracy i edukacji. Zawiera oferty urzędów pracy, ogłoszenia pracodawców, anonse osób poszukujących pracy, informacje o miejscach kształcenia i dokształcania, a także ciekawe artykuły i informacje o sytuacji na temat rynku pracy w Polsce, w regionie i na świecie.

 

 

 

 

 

 

 

 


"Przegląd nieruchomości"

Zawiera informacje dotyczące budownictwa na świecie, w Polsce, a szczególnie w regionie. W tym dodatku znajdziemy fachowe omówienia najnowszych trendów w budownictwie, zagadnienia związane z wyposażeniem i dekoracją wnętrz oraz wartościowe informacje z dziedziny architektury oraz infrastruktury wokół domu. Można tu znaleźć aktualne oferty kupna, sprzedaży i wynajmu na rynku nieruchomości Krakowa i Małopolski, wraz z szerokim omówieniem sytuacji na rynku i komentarzami ekspertów. Przybliżamy Czytelnikom zawiłe regulacje prawne, związane z nieruchomościami. Tutaj również Czytelnik znajdzie informacje z dziedziny ogrodnictwa i porady dla działkowców.

 

 

 

 

 

 


"Magnes"

Nowoczesny, bardzo ilustrowany magazyn przedstawia zapowiedzi wydarzeń kulturalnych nadchodzącego tygodnia w Małopolsce. Zawiera informacje o premierach kinowych, DVD, CD, książkach, komiksach, grach, koncertach, a także wywiady, portrety znanych osób ze świata kultury, analizy, recenzje, felietony, kalendaria i konkursy.

 

 

 

 

 

 

 

 


"Magazyn Piątek"

Magazyn z licznymi reportażami i felietonami, poświęcony szerokiej problematyce społecznej i politycznej, a także kulturalnej. Do stałych felietonistów magazynu należą m.in.: Maciej Radwan Rybiński, Tadeusz Jacewicz, Janusz Korwin-Mikke, Władysław Serczyk, Władysław Cybulski czy Andrzej Sikorowski.

 

 

 

 

 

 

 

 


"Pejzaż rodzinny"

Jest magazynem, zawierającym niezwykle atrakcyjne reportaże, interesujące zdjęcia i felietony. Dużo miejsca poświęca się w "Pejzażu rodzinnym" kulturze, sztuce i historii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"Podróże"

Dodatek, prezentujący relacje z podróży w najodleglejsze zakątki świata. Zawiera informacje o atrakcjach turystycznych różnych regionów Polski i świata. Pozwala zapoznać się z krajowymi i zagranicznymi ofertami turystycznymi. "Podróże" to ciekawe reportaże, niebanalne zdjęcia, a przede wszystkim kompendium wiedzy o miejscach, które warto odwiedzić.

 

 

 

 

 

 


"Zdrowie i uroda"

Zawiera informacje, poświęcone problematyce zdrowia, urody oraz mody. Czytelnicy mogą tu znaleźć praktyczne porady ekspertów z poszczególnych dziedzin. Dodatek propaguje zdrowy styl życia. Dużo uwagi poświęcamy nowościom na rynku kosmetyków oraz ich testom.

 

 

 

 

 


"Dziennik Seniora"

Pogodny, pomocny i pożyteczny dodatek dla Czytelników w drugiej połowie życia. W każdym numerze zamieszczamy artykuł publicystyczny analizujący zjawiska socjologiczne, psychologiczne, ekonomiczne i obyczajowe dotyczące seniorów. Oprócz tego Czytelnicy znajdą w nim porady medyczne, felietony psychologa, rekomendacje biblioteczne, przegląd wydarzeń kulturalnych, na które przewidziano wstęp wolny oraz krzyżówkę.

 

 

 

 

 


Sprawdź również folder PDF (Polska Prasa >> Pdf)