Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
       

Serwis Polska Prasa

Polska Prasa to miejsce, w którym znajdziecie zebrane i uporządkowane najważniejsze polskie tytuły prasowe. W zamyśle projekt ten ma uwzględnić całość ogólnodostępnej prasy polskiej – od początków jej istnienia aż po dzień dzisiejszy – i stworzyć swoisty leksykon.

Wszelkie informacje znajdujące się w serwisie są, w miarę możliwości, weryfikowane pod względem poprawnościowym. Tytuły pism są ułożone alfabetycznie oraz powiązane ze sobą siatką hiperłączy, tak, by mieli Państwo wygodę w poruszaniu się po materiałach zgromadzonych w serwisie Polska Prasa.

Najstarsze periodyki, jeżeli to tylko było możliwe, posiadają łącza do cyfrowych (i bezpłatnych) archiwów wykonanych przez biblioteki.

Przede wszystkim Polska Prasa to zbiór informacji i artykułów zaczerpniętych z wielu miejsc, do których zwykły czytelnik miałby problemy z dotarciem. Serwis ten daje możliwość znalezienia tych wszystkich wiadomości w jednym miejscu.

Za nadrzędny cel serwis stawia sobie edukację, dlatego wszelkie zawarte tutaj informacje nie służą czerpaniu korzyści majątkowych.

 


Powrót do strony głównej >>